Про компанію Marten

Котли під торговою маркою Мартен ми виготовляємо в м. Первомайський, Харьківської області.

Завод Мартен — це виробниче підприємство повного циклу, це означає що всі деталі котлів виготовляються на одному заводі і ніякі елементи котлів не купуються у субпідрядників.

Завод Мартен розташований на площі в 10 000 м. кв. в нових цехах (2009 року споруди). Паралельно ведеться будівнитство ще одного виробничого комплекса такої ж площі.

Котли Мартен розроблюються власними конструкторами. Конструкторське бюро заводу займається як розробкою котлів (потужністю від 12 кВт до 4 мВт) и модульних котелень, так і проектуванням систем опалення об'єктів різної потужності.

Нашими спеціалістами були розроблені проекти модернізації систем опалення лікарень, дошкільних дитячих закладів і шкіл Харьківської області. На всіх цих об'єктах були встановлені промисло ві котли Мартен (серія Industrial Pro).

Виробничі потужності заводу представлені сучасним металорізальних і обробним устаткуванням виробництва Австрії, США, Японії. В тому числі і зварювальним роботом який виконує найвідповідальніші операції зі зварювання внутрішньої сорочки котла. Якість продукції перевіряється на різних етапах виробництва:

  • вхідний контроль якості матеріалів;
  • проміжний контроль на якому перевіряються всі заготовки перед зварюванням;
  • підсумковий контроль - перед прийманням виробів на склад готової продукції.

Автотранспортний парк заводу включає в себе 20 вантажних автомобів вантажопідйомністю від 2т. до 20 т, що дозволяє забезпечити оперативну доставку будь-якої кількості котлів споживачєві. Власний автотранспорт найбільш задіяний при поставках котлів на експорт: Молдова, Грузія, Казахстан, Вірменія.

При доставці одиничних замовлень по Україні завод користується послугами транспортної компанії "НОВА ПОШТА".