Якість наших котлів

Якість котлів Мартен досягається завдяки поєднанню таких факторів:

  • Якісний матеріал. Котли Мартен виробляються з жаростійкої сталі товщиною від 3 мм. (серія Base) до 10 мм. (серія IndustrialPro). Побутові котли серії Comfort мають товщину стали до 6 мм. застосовується сталь марки 09Г2С – це сталь яка в стандартах ЄС має маркування P265GH. Таку сталь ще називають котлової. У котлах, що мають електронне управління встановлені контролери польської компанії ТЕСН і вентилятори (турбіни наддуву) М+М (Польша). Котли серії MartenIndustrialPro комплектуються складної електронікою Siemens яка управляє всіма системами котла.
  • Високоточне обладнання, що застосовується при виробництві котлів.Чтоб випускати велику кількість котлів високої якості неможливо обійтися без сучасного високопродуктивного обладнання. При виробництві котлів застосовується саме такі верстати:«Fronius» (Австрія),«Hiperterm» (США),»Euromac» (Італія),«Motoman» (Японія).
  • Кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання роботі на сучасному обладнанні. Для роботи на сучасному, складному обладнанні необхідні робочі мають необхідні для цього навички. Саме такі кваліфіковані співробітники і працюють на підприємстві Мартен. Найвідповідальніше у виробництві твердопаливного котла - це зварювальні роботи. Котли Мартен варять висококваліфіковані зварники мають великий досвід роботи.

Всі котли після зварювання проходять опресовування - це операція при якій котел ставиться під тиск на 10 - 12 годин. Якщо тиск знизився не нижче нормативного, то котел герметичний. Така перевірка гарантує що до споживача котел приїде свідомо герметичним і не буде текти.

Після цього на котел встановлюється декоративна обшивка з утеплювачем і вкладається комплект польської електроніки (контролер управління і турбіна). Обшивки фарбуються методом порошкового фарбування на сучасній фарбувальній лінії.

Завершальний етап перед надходженням котла на склад готової продукції - це проходження технічного контролю (ВТК). При цьому перевіряється більше 20 параметрів, відповідно до карти контролю. При розбіжності хоча б одного параметра з нормативним котел відправляється на доопрацювання.

Всі ці заходи гарантують що споживач отримає котел, який відповідає всім вимогам і не має заводських дефектів.